chwila moment

Skomentuj

lifestyle
moment

Noc dwa tygodnie temu.

 

Leżę i słyszę spokojny oddech na drugiej połowie łóżka. Wiem, że jest zmęczony. Wrócił po całym tygodniu do domu. Za ścianą słyszę jakieś mamrotanie. To Mieszko przeżywa jeszcze wszystkie emocje związane z powrotem Taty. Patrzę przez okno w dachu mojej sypialni. Widzę lecący samolot, który mimowolnie wyznacza kierunek moich myśli. Gdzieś daleko jest też żona taka jak ja, która czekała w wysprzątanym domu z gorącym obiadem… aż w końcu wystygł i wszystko straciło sens… W jednej chwili 150 planów, marzeń przestało istnieć. Dlatego każdego ranka powtarzam sobie, że mam za co być wdzięczna, że uszczerbiony nowy kubek nie jest powodem do zmartwień. Staram się skupiać na tych niezauważalnych drobiazgach. Na tym małym kwiatku co rozkwita każdego dnia co raz bardziej.Momenty zatrzymane w kadrach, które tworzą całość naszego życia.

hiacyntkubek

Święta Wielkanocne bez szukania zająca i dźwięku sreberek z odwijanych słodyczy nie byłyby tak bardzo świąteczne. Ta poranna kawa z tostem nie byłaby tak dobra gdyby nie towarzyszył jej dziecięcy dźwięk syreny policyjnej. Okna w salonie nie byłyby moimi oknami gdyby nie było na nich odcisków rączek. Nawet kabina prysznicowa oblepiona żółtymi karteczkami ma swój urok. Kłótnia bez godzenia się nie miałaby sensu. Podobnie jak godzenie się bez kłótni :)

 

wojtekprezentyoknomieszkojajkakawa motorEWM_7627

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>